szybkie czytanie tomek

Opinie użytkowników Allegro

Wybrane opinie z serwisu Allegro.

szybkie czytanie komentarze

Opinie przesłane do nas

Przedstawiamy listy nadesłane przez osóby, które już rozpoczęły naukę szybkiego czytania.

Mariusz P. - licealista

Rewelacyjny program. Ciekawe ćwiczenia, intuicyjna obsługa i ładne wykonanie. Naprawdę zachęca do nauki. Duże podziękowania dla autorów.

Łukasz A. - student informatyki

Jako studenti informatyki muszę zapoznać się z niezliczoną ilością książek i dokumentacji. Umiejętność szybkiego szybkiego czytania, której się nauczyłem kilka lat temu i którą dalej rozwijam przy użyciu abc.ultra jest dla mnie bezcenna. Od strony metodycznej i informatycznej abc.ultra to prawdziwy majstersztyk

Janina K. - mama

Moja córka zawsze była przeciętną uczennicą. Od kiedy na komputerze ćwiczy umiejętność czybkiego czytania należy do klasowej czołówki.

Alicja O. - nauczycielka

Jestem nauczycielką w gimnazjum. Jako pedagog i matka jestem wielką entuzjastką technik szybkiego czytania. Szkoda, że zajęcia uczące szybkiego czytania nie są częścią programu obowiązkowego w szkołach.

Agata W. - studentka polonistyki

Jestem studentką jednego z uniwersytetów. Na studiach do przeczytania mamy niezliczone ilości książek, skryptów czy notatek. A przecież studia to nie tylko nauka. Z programem abc.ultra zetknęłam się w akademiku. Zaskoczyła mnie moja nowa współlokatorka (wcześniejsz odpadła ze studiów). Przez cały semestr miała czas na różne rozrywki a na naukę poświęcała kilka minut. Mimo to na koniec semestru uzyskała wszystkie zaliczenia a sesję zdała niemal w pierwszym terminie!. Przyznała mi się że rok wcześniej korzystała z komputerowego kursu szybkiego czytania. Początkowo sceptycznie podchodziłam do tych rewelacji, ale zaintrygowało mnie to na tyle, że zaczełam zgłebiać temat szybkiego czytania w uczelnianej bibliotece. Okazuje się, że jest mnóstwo sprawdzonych cwiczeń przyśpieszających czytanie. Nie wiem dlaczego nikt nie uczy tego już w szkole podstawowej? Wiem za to, że już obserwuję pierwsze efekty mimo, iż abc.ultra wykorzysuję do nauki szybkiego czytania od niedawna.

Tomasz S. - uczeń gimnazjum

Na lekcjach języka polskiego przerabiamy tyle lektur, że na ich przeczytanie brakowało mi czasu. Dlatego czytałem streszczenia jednak nauczyciel potrafił zadać takie pytanie, które odrazu obnażało moje nieprzygotowanie. A przecież są jeszcze inne przedmioty na które trzeba się uczyć. Na moje hobby - grę na gitarze nie miałem już czasu, nie mówiąc już o spotkaniach z przyjaciółmi. Program abc.ultra polecił mi znajomy nauczyciel. Systematyczny trening sprawił, że niemal 10 krotnie zwięszyłem szybkość czytania. Zamiast kilku godzin przeczytanie lektury zajmuje mi niecałe 40 minut. Na wiele przedmiotów uczę się na 5 minutowych przerwach, powtarzając w czasie lekcji podczas sprawdzanaia obecności. Więcej casu pośięcam na spotkania ze znajomymi i grę na gitarze, zwłaszcza że od rodziców dostałem nową za lepsze wyniki w nauce.

Napisz do nas

A jaka jest Twoja historia? Na co przeznaczasz wolny czas? Napisz do nas.